Inkspot.pl » Kontakt

Kontakt

Inkspot

10-450 OLSZTYN,
ul. Piłsudskiego 70A

e-mail: inkspot@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 533 82 10
tel. (89) 525 40 00
fax. (89) 525 40 29

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00

Dział sprzedaży i marketingu

Anna Kalinowska

Regionalny kierownik sprzedaży
(woj. podkarpackie, świętokrzyskie, lubuskie, wielkopolskie)


email:a.kalinowska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 09
fax. (89) 525 40 18

GG: 43842886


Klaudia Jaskólska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. łódzkie, dolnośląskie, zachodniopomorskie)

 

email:k.jaskolska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 06
fax. (89) 525 40 18

GG: 48920767


Patrycja Ruszczak

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. warmińsko-mazurskie)


email:p.ruszczak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 07
fax. (89) 525 40 18

GG: 63658798


Barbara Witulska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. opolskie, małopolskie, śląskie)


email:b.witulska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 04
fax. (89) 525 40 18

GG: 52607534


Monika Marszal

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie)


email:m.marszal@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 11
fax. (89) 525 40 18

GG: 26577113


Jacek Kwiatkowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(obsługa klientów hurtowych)

email:j.kwiatkowski@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 10
fax. (89) 525 40 18

GG: 662506


Facebook