Inkspot.pl » Kontakt

Kontakt

Inkspot

10-450 OLSZTYN,
ul. Piłsudskiego 70A

e-mail: inkspot@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 533 82 10
tel. (89) 525 40 00
fax. (89) 525 40 29

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00

Dział sprzedaży i marketingu

Paulina Tydelska

Kierownik Działu Marketingu I Sprzedaży

email:p.tydelska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 13
fax. (89) 525 40 18

GG:


Anna Kalinowska

Regionalny kierownik sprzedaży
(woj. lubuskie, wielkopolskie)


email:a.kalinowska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 09
fax. (89) 525 40 18

GG: 43842886


Klaudia Jaskólska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. łódzkie, dolnośląskie)

 

email:k.jaskolska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 06
fax. (89) 525 40 18

GG: 48920767


Patrycja Ruszczak

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. warmińsko-mazurskie)


email:p.ruszczak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 07
fax. (89) 525 40 18

GG: 63658798


 

 

 

 

 

 

 

Klaudia Nowak

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. pomorskie, świętokrzyskie)

 

email: knowak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 15
fax. (89) 525 40 18

GG: 63658798


Barbara Witulska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. opolskie, małopolskie)


email:b.witulska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 04
fax. (89) 525 40 18

GG: 52607534


Marlena Ruszczyk

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. podlaskie, kujawsko-pomorskie, śląskie)


email:m.ruszczyk@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 05

GG: 62453034


 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Frąckiewicz

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. zachodniopomorskie, podkarpackie)


email:s.frackiewicz@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 14
fax. (89) 525 40 18

GG: 60717548


Monika Marszal

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. mazowieckie, lubelskie)


email:m.marszal@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 11
fax. (89) 525 40 18

GG: 26577113


Jacek Kwiatkowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(obsługa klientów hurtowych)

email:j.kwiatkowski@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 10
fax. (89) 525 40 18

GG: 662506


Facebook