Inkspot.pl » Kontakt

Kontakt

Inkspot

10-450 OLSZTYN,
ul. Piłsudskiego 70A

e-mail: inkspot@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 533 82 10
tel. (89) 525 40 00
fax. (89) 525 40 29

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.30

Dział sprzedaży i marketingu

Wioletta Nadziak

Kierownik Działu Marketingu I Sprzedaży

email:w.nadziak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 13
fax. (89) 525 40 18

GG: 43369598


Anna Kalinowska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. lubuskie, wielkopolskie)


email:a.kalinowska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 09
fax. (89) 525 40 18

GG: 43842886


Karina Nowak

Regionalny Kierownik Sprzedaży
(woj. łódzkie, dolnośląskie)

 

email:k.nowak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 06
fax. (89) 525 40 18

GG: 48920767


Dorota Osowska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)


email:d.osowska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 15
fax. (89) 525 40 18

GG: 52240505


Edyta Lewińska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)


email:e.lewinska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 05

GG: 62453034


 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Sydonowicz

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. warmińsko-mazurskie)

 

email: a.sydonowicz@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 07
fax. (89) 525 40 18

GG: 63658798


Barbara Witulska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. opolskie, małopolskie)


email:b.witulska@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 04
fax. (89) 525 40 18

GG: 52607534


Paweł Niziołek

Przedstawiciel Handlowy

 

 


email:p.niziolek@inkspot.pl

tel. (89) 525 40 08
fax. (89) 525 40 18

GG: 41814120


 

 

 

 

 

 

 

Ewa Michalak

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. podlaskie, zachodniopomorskie)


email:e.michalak@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 14
fax. (89) 525 40 18

GG: 60717548


Kamil Kukiełko

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
(woj. mazowieckie)


email:k.kukielko@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 11
fax. (89) 525 40 18

GG: 26577113


Jacek Kwiatkowski

Regionalny Kierownik Handlowy
(woj. śląskie, obsługa klientów hurtowych)

email:j.kwiatkowski@remove-this.inkspot.pl

tel. (89) 525 40 10
fax. (89) 525 40 18

GG: 662506


Facebook