Inkspot.pl » Skup

Skup

Nasza firma skupuje wszystkie popularne puste (zużyte) wkłady atramentowe i laserowe. Skupowi podlegają tylko oryginalne wkłady m. in. takich firm jak: HP, Samsung, Lexmark, Canon, Epson, Brother.

  • wkłady do skupu muszą być oryginalne i nigdy wcześniej nie regenerowane;
  • wkłady do skupu muszą być w dobrym stanie technicznym tj. nie nosić śladów uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, wgnieceń, nadpaleń, uszkodzeń zaworów odpowietrzających, przerwanych taś sterujących w głowicach, uszkodzeń płytek z kontaktami elektrycznymi, wywierconych otworów, itp.).

 

Towar odbieramy w siedzibie naszej firmy lub u klienta, po uprzednim omówieniu warunków transakcji.

Wystawiamy kartę potwierdzenia odbioru odpadów, a zebrane tusze, tonery oraz sprzęt elektroniczny przekazujemy do recyclingu lub utylizacji.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na transport, gromadzenie i przetwarzanie odpadów (decyzja OS.IV.7660-40/06 z dnia 26.09.2006 r.; decyzja OŚ.f.7661-9/08 z dnia 13.03.2008 r.)

Nie wyrzucaj pustych wkładów do drukarek atramentowych i laserowych do kosza. Są co najmniej trzy powody, dla których nie powinieneś tego robić:

1. Wyrzucasz swoje pieniądze do kosza;
2. Zaśmiecasz jeszcze bardziej nasze środowisko;
3. Łamiesz przepisy ustawy o ochronie środowisk.

Zgodnie z Dz. U. nr 62 poz. 628 z późn. zm. pozbywanie się zużytych wkładów niezgodnie z ustawą, tj. wyrzucanie ich, spalanie lub przekazywanie firmom (osobom) nie posiadającym zezwolenia na odzysk lub utylizację jest zakazane i grozi karą grzywny lub aresztem.

Facebook